Primera yapı

SEBA OFFICE BOULEVARD – B-09

Primera Yapı olarak B-09 Seba Office Boulevard yapmış olduğu ofis tasarımlarında öncelikli olarak ferah ve huzur veren bir ortam olarak planlanmıştır. Bunun için dar alanlarda çalışanların verimliliğini arttırmayı hedef almıştır. Minimal bir ofis tasarımında en önemli konu, bütünlüğü yakalamaktır. Gerek çalışanların gerekse gelen ziyaretçilerin kendilerini ofis içinde rahat hissetmesi sağlanmıştır. Yapılan tamir ve tadilat ile bir takım değişiklikler yapılmış olup gerekli ortam sağlanmıştır.

İç mimarlık ofis çalışmasında  tasarımla beraber gerekli dekorasyon malzemeleri ile ortamın minimal bir hava katılmıştır. Çok kalabalık fakat küçük alanlı ofislerde en uygun mimari tasarımla çok daha etkin halde kullanım sağlanmıştır.

Seba Office Boulevard ofis içi çalışmamızda minimal ve enerji bizim tasarımda çıkış noktamız olmuştur. Çalışanların kendini dinç hissedebilecekleri bir oryam sağlanmıştır. Bu sayede verimin artması hedeflenmiştir. Yapmış olduğumuz ofis tasarımda asimetri kontrast süreklilik esas alınmıştır.

Seba Office Boulevard B-09 Mimari ve iç mimari olarak mekanlarda çağdaş, yenilikçi, işlevsel, fonksiyonel ve estetik gibi özellikleri bir arada kullanarak, yaşamsal gereksinimleri karşılayacak şekilde teknolojiyi benimseyerek sizlere zamansız mekanlar tasarlıyoruz.

Daha fazla proje tasarımımız için bu biten projelerimize göz atabilirsiniz.

Bizi güncel olarak buradan da takip edebilirsiniz.

Sohbet Aç
Whatsapp Destek
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyim?