Primera yapı

KABA İNŞAAT

  • BETONARME YAPILAR

Modern mimarlığın en önemli buluşlarından biri olan, betonarme teknolojisini, hayallerinizdeki evi size sunmak için mühendislik esaslarına uygun olarak kullanıyoruz. Birinci sınıf malzeme, ve bol hayal gücü kullandığımız bu projelerimizde, düşlediğiniz evi ve hayatı referans alıyoruz.

  • ÇELİK YAPILAR

Ev sahibi olmak isteyenlerin yeni trendi haline gelen çelik yapılar, betonarme yapılara göre ekonomik bütçelere daha uygun olan yapılardır. Ülkemizin deprem riski taşıyan ülkeler arasında yer alıyor olması ve belirli aralıklar ile şiddetli depremler meydana gelmesi nedeniyle depreme dayanıklı alternatif ev modelleri geliştirilmesi ihtiyacı doğmuştur. Bu doğrultuda geliştirilen yeni modellerden biri de çeliklerin birleştirilmesi ile elde edilen çelik konstrüksiyon ev modelleri olmuştur. Primera Mimarlık olarak bu yeni trendi en güvenilir ve sağlam şekilde hayatlarına yerleştiriyor, hayallerinizi ihtiyaçlarınız üzerine kuruyoruz.

İNCE İNŞAAT

  • DEKORASYON

Dekorasyon konusunda her ortam için farklı konseptler geliştirmeye özen gösteriyor, modern çizgiler ve yeni trendleri sizin için birleştiriyoruz. Sınırsız yaratıcılığı prensip edinerek çıktığımız bu yolda, renk seçiminden, malzeme seçimine kadar sizin hayallerinizden esinleniyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

  • PLANLAMA
Proje süresince kullanılacak malzemeler, detaylandırılacak alanlar ve projenin bitiş tarihi gibi projenin gidişatını etkileyecek yönde kararların alındığı süreçtir. Bu aşamada sizlerin istekleri ve bizim yapacaklarımız tarafımızca masaya yatırılır, ortaya kusursuz bir sonuç çıkması için tüm detaylar planlanır.
  • COST KONTROL
Sizler için oluşturacağımız yapının maliyeti ve bütçenizin orantılı olması adına, önceden yaptığımız çalışmalar ve araştırmalar bütünüdür.
  • KONTRAT YÖNETİMİ
Siz değerli müşterilerimizin, istekleri ve hayalleri doğrultusunda ilerleyeceğimize dair sizlere vermiş olduğumuz güvence ile oluşabilecek problemlerin, karşılıklı mağduriyetlerin ve güven kaybının önlenmesini sağlıyoruz.

CEPHE MİMARİSİ

  • ÇATI

Çatı, bir yapının üzerini örten, bir nevi son dokunuş özelliği taşıyan, biçimlendirme konusunda büyük önem arz eden bir yapı elemanıdır.

Amacı yapıyı üst taraftan atmosfer etkilerine karşı korumak olan çatıların şekli, örtü malzemelerinin rengi ve dokusu, yapının genel görünümünü etkiler.

Çatılar, dış şekillerine, eğimlerine, konstrüksiyonlarına, örtü malzemelerine,  konstrüksiyon malzemesine ve ısı yalıtım uygulama biçimlerine göre sınıflandırılabilirler ve buna göre adlandırılabilirler.

  • DOĞRAMA

Kolay işlenebilir, hafif ve dayanıklı malzemelerin doğranarak dış cephe işlemlerimizde kullanılması işlemidir.

  • CEPHE SİSTEMLERİ

Yapıların dışarıdan görünen ve ilk izlenimi yaratan bölümleri cepheleridir. Haliyle albenisi olan ve estetik görünüşe sahip bir dış cephe yaratmak oldukça önemlidir. Yapıların dış cepheleri klasik uygulamalar ile kapatılabileceği gibi özel profiller, metaller ve cam kullanılarak da kapatılabilmektedir. Estetik kaygısı ile oluşan bu sisteme, modern mimaride “cephe sistemleri” denilmektedir.

 

PEYZAJ

  • SULAMA SİSTEMLERİ

Mimaride iç tasarım kadar yapının olduğu alanın da önemi vardır. Peyzaj alanlarına yapılan bitkilendirmenin, suyun etkin ve doğru kullanılarak sulanması, yeşil alanların sürekliliği için büyük önem arz etmektedir.

  • BİTKİLENDİRME

Bitkilendirme, peyzaj mimarlığının en önemli alanlarından bir tanesidir. Bitkilendirme sırasında kullanılan dikim materyali, dikim teknikleri, toprak derinlikleri, makro ve mikro klima koşulları, bitki kalitesi, potansiyel kullanıcı yoğunluğu ve tipi gibi değişik kriterler; bitkinin sağlıklı görünüşü ve ömrü açısından oldukça önemlidir.

 

ALT YAPI HİZMETLERİ

  • YAĞMUR VE ATIK SU HATLARI
  • KANAL
  • DRENAJ SİSTEMLERİ
Sohbet Aç
Whatsapp Destek
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyim?