Primera yapı
Günder Murat Kocaman

GÜNDER MURAT KOCAMAN

2011 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Günder Murat Kocaman, sırasıyla Aşçıoğlu İnşaat, Seba Holding, Bahadır İnşaat, Kulak İnşaat ve Ant Yapı firmalarında önemli pozisyonlarda görev almıştır.

Bu firmalarda çalışma süresince, Selenium Panaroma ve KGK Plaza projelerinde İnce İnşaat Kontrollörü olarak, Ak-Asya Acıbadem, Savoy-Ulus, Cantaş Fabrika, Piri Resi Üniversite Kampüsü ve Ağrı Celal Oruç üniversite Kampüsü projelerinde planlama ve hakediş mühendisi, Valle Lacus ve Galataport projelerinde teknik ofis şefi, Panaroma Suites By KLK projesinde şantiye şefi ve Garanti Blokları By KLK projesinde proje müdürü olarak görev almıştır.

2019 Ocak ayında TSE’ye uygun normlarda projeler üretmek ve uygulamak amacıyla Primera Yapı’yı kurmuştur. Primera Yapı amaç edindiği ilkeler doğrultusunda hizmet etmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Primera Yapı olarak vizyonumuz; birlik ve bütünlük içerisinde mimari alanda mükemmellik anlayışı içerisinde lider olmaktır. Mühendislik bilgilerini esas alarak tüm insanlığın ihtiyaçlarını işlevsel, ekonomik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Mimari, iç mimari, dekorasyon ve tasarım alanında ilk hedefimiz dünya standartlarında, çağdaş, yenilikçi olmak ve yeniliklere öncülük etmektir.

Misyonumuz

Primera Yapı olarak mimari alanda tanınmış ve Türkiye’nin birçok şehrinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. İnşaat, Mimari, İç Mimari, tasarım ve dekorasyon alanında profesyonel deneyimimiz, samimiyetimiz ve çalışma azmimiz ile sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız. Vizyon edindiğimiz ilkeleri temel alarak, insanların hayal ettiği eserleri gerçekleştirmek, bunu gerçekleştirirken gelişen teknolojiye ayak uydurmak, modern ve çevreye duyarlı projeler üretmek misyon anlayışımızdır. İç Dekorasyon ve tasarım alanında yeni konseptler oluşturup benzersiz eserler yapmak ve dokunduğumuz her detayı güzelleştirerek sizlere konforlu alanlar sağlamak önceliğimizdir.
Sohbet Aç
Whatsapp Destek
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyim?